Letní šaty už máme uložené na dnech skříní a přichází období roku, kdy se všechny chceme jen zachumlat do teplejších kousků. Období, kdy nás okouzlují barvy padajícího listí a kdy si chceme užít každý den bez ohledu na počasí.

Proto přichází nový Signature, který vás provede nejen sychravým podzimem, ale hravě s ním zvládnete i mrazivou zimu. Najdete v něm kousky, které vás zahřejí. Kousky, které budete moci obléknout na dlouhý den do práce nebo na krátkou návštěvu u kamarádky. Jednoduché střihem a pohodlné v každé vaší roli.

Kromě nových střihů jsme oživili pár starších, na které se už skoro zapomnělo, a dali jim novou tvář. Celou kolekci spojuje jednoduchost a nadčasovost.

Střih je jen polovina úspěchu, tou druhou jsou látky. A najít ty správné je vždy oříšek. Hledali jsme takové, které budou příjemné na tělo a které vás i překvapí. S několika se u nás setkáte úplně poprvé, našli jsme totiž zajímavé hladké úplety i látky s výraznou strukturou, které jsme museli hned vyzkoušet a využít.

Doufám, že se vám nová Signature kolekce bude líbit a objevíte v ní hřejivý kousek, který prozáří zimní šeď i každé vaše ráno, kdy po něm sáhnete.

Novinky do vaší schránky

Nepropásněte novou kolekci a buďte mezi prvními, kdo se o ní dozví.