Výměna a vrácení zboží

Výrobu mám pod kontrolou od výběru materiálů až po poslední steh, proto za ni dám ruku do ohně. Přesto moc dobře vím, že při nákupu přes internet se může stát, že oblečení nesedí přesně na vaši postavu nebo necítíte, že by vám stoprocentně padlo. Zboží můžete vrátit nebo vyměnit do 14 dnů od objednávky. Stačí neprané a nepoškozené zboží zabalit tak, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození, a poslat do naší dílny. Pokud chcete zboží vyměnit, kontaktujte nás předem, abychom zjistili, zda jinou velikost nebo střih máme k dispozici.

Přes Zásilkovnu

K vrácení kousků je potřeba vyplnit náš jednoduchý online formulář. Pokud u nás máte účet, vyberte objednávku, kterou chcete vrátit. Pokud jste nakupovala bez registrace, vyplňte číslo objednávky a e-mailovou adresu. Následně ve formuláři vyberte kousky, které si přejete vrátit a zvolte způsob vrácení „Zásilkovnou“. Nakonec vyplňte své číslo bankovního účtu, na který chcete vrátit peníze.

Do balíčku, prosím, připište číslo Vaší objednávky a odneste jej do nejbližší Zásilkovny, kde si od Vás balíček převezmou. Obsluze sdělte náš kód pro vrácení, který se dozvíte po vyplnění online formuláře. Po obdržení zásilky Vám do 14 dnů vrátíme peníze. Cena za vrácení přes Zásilkovnu je 50 Kč, kterou Vám odečteme z částky k vrácení.

Přes Českou poštu nebo kurýrem

Na své náklady nám můžete zboží také vrátit přes Českou poštu či jinými dopravci. Postup je stejný jako u vrácení přes Zásilkovnu s rozdílem, že v našem online formuláři zvolte způsob vrácení Českou poštou nebo kurýrem“. Balíček poté pošlete k nám do ateliéru.

Vrátit jednoduše a on-line

Připravili jsme pro vás jednoduchý systém vracení, ve kterém jen vyberete kousky k vrácení z vaší objednávky.

Login

1. Přihlaste se

Pokud u nás máte účet, stačí vybrat objednávku v historii ve vašem účtu. Nebo stačí zadat číslo objednávky níže.

Check

2. Zaškrtněte, co vracíte

Vyberte kousky, které chcete vrátit

Confirm

3. Stačí potvrdit a odeslat balíček zpět

To je celé, už stačí jen odeslat kousky označené číslem objednávky Zásilkovnou, Českou poštou nebo kurýrem

Vrátit on-line bez registrace

Pokud u nás nemáte účet, stačí najít číslo objednávky a doplnit váš e-mail. Následně už jen vyberete, které kousky vracíte.

Mapa

La Klara
Staré náměstí 17
Ostrov 363 01

Pokud máte po rozbalení balíčku jakékoliv dotazy, napište mi na e-mail info@laklara.cz

Novinky do vaší schránky

Nepropásněte novou kolekci a buďte mezi prvními, kdo se o ní dozví.