1.

Jak to začalo

"Stejné potřeby, jaké mě k šití přivedly, naplňuji nejen sobě, ale i svým zákaznicím."

Nitku po nitce jsem objevovala svět šití, abych si doplnila vlastní šatník. La Klara vznikla jako zrcadlo mých vlastních představ, co požaduji od oblečení. Hledala jsem kombinaci pohodlí, kvalitních materiálů i provedení a kousky, které budu každý den nosit ráda a s těžkým srdcem je odkládat do prádla. Nakonec jsem se během studií začala ve volném čase sama věnovat jejich výrobě a postupně se zrodila La Klara.

Mám neskutečnou radost, jak se celá značka vyvinula, za což vděčím mnoha lidem ve svém okolí i svým věrným zákaznicím. Baví mě tvořit kousky, které tvoří úplný základ šatníku, člověk se těší, až si je na sebe znovu oblékne a bez váhání po nich sáhne každé ráno.

Jak vůbec probíhá celá výroba? Podívejte se nám přímo pod ruce

2.

Střih a materiál

Ráno už nemusíte váhat, co na sebe

Ráda vymýšlím nové střihy, vždy pro mě ale hraje hlavní roli elegance, univerzálnost a to, aby mezi sebou šly jednotlivé kousky dobře kombinovat. Mým nejoblíbenějším materiálem jsou pružné úplety, kterou jsou příjemné i při celodenním nošení, nemačkají se a hezky sedí.

3.

Jak pracujeme

„Nemáme ambici mít vlastní velkovýrobu, šijeme šaty na nošení, ne do skříní.“

Jedeme na kvalitu, ne kvantitu.

A pokud to máte stejně a hledáte oblečení, které opravdu vynosíte, jste tu správně. Za každým kusem stojí pečlivá práce jemných rukou švadlenek, a proto nemůžeme a ani nechceme vyrábět jako na výrobním páse. Každý kousek šijeme v limitovaném množství, maximálně v desítkách kusů.

4.

NAŠE DÍLNA

Z Ostrova až k vám do skříně

Díky tomu, jak značka vyrostla, mohla vzniknout i má vlastní vysněná dílna. Jana, Zuzka, Helena, Radka, Romana, Lada, Káťa, Petra, Edita, Simona, Michal a já – to je La Klara.

Od první myšlenky, nápadu na nový model, přes výběr materiálu a testování až po vyřizování vašich přání, vše si obstaráváme sami. To nám dává jistotu, že dáme ruku do ohně za každý jeden kus.

U Klárky nakupuji přes 2 roky, teď už i s dcerou. Její modely jsou zajímavé a vždy je nutně „potřebuji“! Výběr látek je top a Klára je vždy vstřícná a milá!

Markéta Kaciánová, Praha

Kousky od La Klary jsou mojí láskou na první pohled. V žádných jiných šatech jsem se nikdy necítila, tak pohodlně a zároveň žensky. Oceňuji i krásné balení zásilek a skvělý zákaznický servis.

Lenka Chuchlíková, Praha

Moje srdeční záležitost od první objednávky.

Klára Zouharová, Velké Popovice

Šaty a sukně jsem nosila nerada. Poté, co jsem objevila značku La Klara, nenosím nic jiného. Klárka mě naučila, ze i šaty můžou být jednou z nejpohodlnější věci v mé skříni. Cítím se v nich vždy upravená a krásná.

Pavla Kozáková, Praha

Taky fandíte pohodlí a eleganci?

Co jsme (si) na vás ušili

Zobrazit všechny produkty

Navštivte nás v Ostrově, nebo na dalších místech po ČR

Zobrazit seznam prodejen

Novinky do vaší schránky

Nepropásněte novou kolekci a buďte mezi prvními, kdo se o ní dozví.