Platba a doprava

Jak vám objednávku doručíme

V posledním kroku objednávky můžete vybrat, jak má balíček doputovat do vaší skříně. Možností je hned několik.

Poštou

Balíčky posíláme Českou poštou nebo kurýrem (GLS), hned po obdržení platby nebo po přijetí objednávky v případě objednávky na dobírku. Po odeslání vám pošleme číslo, díky kterému budete moci kontrolovat, kde se balíček zrovna nachází a za jak dlouho k vám dorazí.

Osobně na akcích

Jezdíme hned na několik marketů převážně v Praze. Vždy 14 dní před začátkem nadcházející události je možné zvolit možnost osobního vyzvednutí na této akci. Balíček vám dovezeme, vy si můžete nové oblečení na místě vyzkoušet a rovnou i zaplatit a odnést si ho domů.

Vyzvednutí v našem showroomu

Jste z Ostrova nebo okolí? Pak nic nebrání tomu, abyste se stavili přímo v naší dílně. Než se k nám vydáte, nejdříve nám zavolejte. Uděláme si na vás čas a rádi vás uvidíme.

Jak u nás můžete platit

Kartou online

Zaplaťte v okamžiku kartou online. My hned začneme připravovat Vaší objednávku k odeslání a Vy už se můžete začít těšit na své nové oblíbené kousky v šatníku.

Zaslání na účet

Po dokončení objednávky vám přijde potvrzení a pokyny k platbě. Jakmile k nám na účet přistane daná částka, což může trvat i několik dní od odeslání, dáme vše dohromady a vy můžete začít vyhlížet balíček.

Dobírka

Objednejte a zaplaťte hotově při přebírání balíčku.

Novinky do vaší schránky

Nepropásněte novou kolekci a buďte mezi prvními, kdo se o ní dozví.