Platba a doprava

Jak vám objednávku doručíme

V posledním kroku objednávky můžete vybrat, jak má balíček doputovat do vaší skříně. Možností je hned několik.

Poštou

Balíčky posíláme Českou poštou, hned po obdržení platby nebo po přijetí objednávky v případě objednávky na dobírku. Po odeslání vám pošleme číslo, díky kterému budete moci kontrolovat, kde se balíček zrovna nachází a za jak dlouho k vám dorazí.

Osobně na akcích

Jezdíme hned na několik marketů převážně v Praze. Při objednávce můžete vybrat jednu z těch, na které se zrovna chystáme. Balíček vám dovezeme, vy si můžete nové oblečení na místě vyzkoušet a rovnou i zaplatit a odnést si ho domů.

Vyzvednutí v našem showroomu

Jste z Ostrova nebo okolí? Pak nic nebrání tomu, abyste se stavili přímo v naší dílně. Než se k nám vydáte, nejdříve nám zavolejte. Uděláme si na vás čas a rádi vás uvidíme.

Jak u nás můžete platit

 

Zaslání na účet

Po dokončení objednávky vám přijde potvrzení a pokyny k platbě. Jakmile k nám na účet přistane daná částka, což může trvat i několik dní od odeslání, dáme vše do kopy a vy můžete začít vyhlížet balíček.

Dobírka

Objednejte a zaplaťte hotově při přebírání balíčku.

Novinky do vaší schránky

Nepropásněte novou kolekci a buďte mezi prvními, kdo se o ní dozví.

LaKlara používá cookies na našich webových stránkách k usnadnění a zlepšení vašeho online zážitku. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

Zavřít